[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

دوشنبه سایبری ممکن است به پایان رسیده باشد و جمعه سیاه در آینه های عقب ما بسیار عقب است ، اما معاملات همچنان ادامه دارد. خرده فروشانی که هنوز پول نقد اضافی دارند ، آن را واقعاً توزیع می کنند و Best Buy یکی از آنهاست. معاملات Best Buy Cyber ​​Monday در طول هفته ادامه دارد ، از جمله یک معامله عالی برای این تلویزیون غول پیکر سامسونگ 4K UHD که امروز فقط 530 دلار است. این یک کاهش قابل توجه از قیمت خرده فروشی 750 دلار است. نمی توانیم مطمئن باشیم که این معامله تا چه مدت ادامه خواهد داشت ، بنابراین اگر به فکر به روزرسانی سیستم سرگرمی در منزل خود هستید ، اکنون زمان خرید است.

اگر می خواهید یک تجربه سینمای خانگی داشته باشید بدون اینکه تلویزیون اتاق را تحت سلطه خود درآورد ، این یک تلویزیون عالی است. نمایشگر 70 اینچی (حدود پنج فوت در سه فوت) که به خوبی روی دیوار نصب شده به نظر می رسد و فقط در صورت نصب صاف کمتر از سه اینچ بیرون می زند. سامسونگ تقریباً مرزهای تلویزیون را از بین برده است ، بنابراین تجربه تماشای فیلم شما 100 درصد جذاب خواهد بود. پردازنده کریستالی قدرتمند ، همراه با نمایشگر 4K UHD ، تصاویری واضح و واضح با کنتراست های قدرتمند به شما می دهد – مناطق تاریک قرمز تیره و رنگ های روشن غنی و چشم نواز خواهند بود.

البته این روزها هر تلویزیون خوبی از فناوری هوشمند داخلی برخوردار است. این سامسونگ با کلیک یک دکمه به تمام سرویس های جریان مورد علاقه شما متصل می شود. یا آن را با دستیار Google یا الکسا جفت کنید تا فیلم هایی را که می خواهید ببینید فراخواند. اگر قبلاً از یک استیک رسانه هوشمند مانند Amazon Fire TV Stick استفاده کرده اید ، می توانید آن را به پورت USB تلویزیون وصل کنید و دیگر نگران ورود مجدد به تمام حساب های خود نباشید. البته هنوز دو پورت HDMI وجود دارد ، بنابراین کنسول ها یا پخش کننده Blu-Ray شما می توانند به مهمانی بپیوندند. اگر در این معاملات Cyber ​​Monday به دنبال کنسول هستید ، این یک روش عالی برای افزایش کل تنظیمات شما خواهد بود.

پیشنهادهای تلویزیونی 4K بیشتر در دسترس هستند

آخر هفته پس انداز به پایان رسیده است ، اما فروش خارق العاده هفته سایبر مانند این معاملات بهترین خرید تلویزیون دوشنبه سایبر ادامه خواهد داشت. برای فعال شدن سریع به یک چشم تیز و انگشت نیاز خواهید داشت تا این معاملات از بین نرود. برخی از موارد خوب را که در زیر گردآوری کرده ایم بررسی کنید:

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر