[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

جمعه سیاه با تخفیف از خرده فروشان مختلف در انواع مختلف دستگاه ، بهترین زمان برای ارتقا قابلیت های خانه خود برای یک خانه هوشمند است. یکی از راه های انجام این کار نصب Ring Doorbell در سال 2020 است که بخشی از معاملات جمعه سیاه آمازون امسال با 30 دلار تخفیف برای کاهش قیمت آن به 70 دلار از برچسب قیمت اصلی 100 دلار است. .

سهام آمازون از آخرین نسخه Ring Video Doorbell تا 6 دسامبر دوباره پر نخواهد شد ، اما این بدان معنا نیست که شما باید این پیشنهاد جمعه سیاه را از دست بدهید. اگر می خواهید زنگ ویدئو را به موقع برای تعطیلات بردارید ، آن را در خانه خود نصب کنید یا آن را هدیه دهید ، باید در اسرع وقت روی دکمه خرید اکنون کلیک کنید.

آخرین نسخه Ring Video Doorbell از طریق دوربین فیلمبرداری 1080p HD خود دارای یک دید دید 155 درجه است و با دستگاه های خانگی هوشمند آمازون که از الکسا تغذیه می کنند سازگار است. ویژگی های دستگاه شامل تشخیص حرکت پیشرفته با مناطق رانندگی قابل تنظیم ، دید در شب و صدای دو طرفه با کاهش سر و صدا است که همه از طریق برنامه Ring موجود است

با مقایسه Doorbell Ring Video Ring Doorbell و Ring Video Doorbell Pro ، گزینه دوم دارای گزینه های رنگی اضافی ، صفحه های قابل جابجایی و طراحی باریک تر است ، اما ویژگی اول دارای مهمترین ویژگی ها است ، گرچه به طور قابل توجهی ارزان تر است و حتی می تواند با باتری قابل شارژ کار کند. برخلاف همتای گرانترش.

بسیاری از پیشنهادات خانه هوشمند برای جمعه سیاه وجود دارد که می توانید امسال انتخاب کنید ، دستگاه های مختلف انواع مختلفی از پیشرفت را برای خانه شما ارائه می دهند. با این حال ، Ring Video Doorbell به هر تنظیم هوشمند خانه اضافه خواهد شد و پیشنهاد آمازون برای راه اندازی آن در سال 2020 ، که قیمت زنگ ویدئو را به 30 دلار از 70 دلار به 100 دلار کاهش می دهد ، می تواند خیلی خوب است که نادیده گرفته شود

اکنون پیشنهادات زنگ ویدیویی بیشتری در دسترس است

اگر می خواهید پیشنهادهای زنگ ویدئویی جمعه سیاه بیشتری ببینید ، در اینجا بهترین پیشنهاداتی را که از خرده فروشان مختلف در میان صفحات پیشنهاد جمعه سیاه آماده کرده ایم و اکنون برای مشاهده و خرید در دسترس شما است ، آورده شده است.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر